GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat + bojan 8157163

nr 815 7163

Stekfat + bojan

+ gallertallrik, Bla asien

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

måndag 25 mars 2013
kl 18:19:27